flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Чоловікам, підозрюваним у постачанні наркотиків до установи виконання покарань обрано запобіжний захід

28 липня 2020, 10:21

27 липня 2020 року слідчим суддею Херсонського міського суду Херсонської області Черниш О.Л., було розглянуто клопотання слідчого поліції про застосування запобіжного заходу двом чоловікам, які підозрюються у збуті наркотичних засобів до установи виконання покарання.

З клопотання слідчого вбачається, що двоє осіб (чоловіків) за попередньою змовою  незаконно придбавали та постачали згортки каннабісу та метадону.

За версією органу досудового розслідування один  з підозрюваних, займався постачанням наркотичних засобів до одної з установ відбування покарань, перекидаючи наркотичні засоби через паркан на територію виправної установи, після чого особи, які відбувають покарання підбирали перекиданні пакунки. Щодо іншого підозрюваного, як особа, яка раніше відбувала покарання в цій же установі, підтримував зв’язки з особами які відбувають покарання, повідомляючи їх про «надходження товару» через паркан від іншого підозрюваного.

Таким чином, вказані особи підозрюються у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.307 КК України, а саме: незаконне придбання, зберігання з метою збуту, а також незаконний збут особливо небезпечних наркотичних засобів і наркотичних засобів у великих розмірах, вчинений за попередньою змовою групою осіб у місця позбавлення волі. Санкція зазначеної статті передбачає позбавлення волі строком від 6 до 10 років з конфіскацією майна.

Ухвалами слідчого судді одному з підозрюваних було застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з визначенням розміру застави 175 760 грн., інший – перебуватиме під домашнім арештом до 24 вересня 2020 року.

Прес-служба суду