flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Шановні відвідувачі Херсонського міського суду Херсонської області!

Доступність правосуддя для кожної особи забезпечується відповідно до Конституції України та в порядку, встановленому законами України (ч.3 ст.7 Закону України "Про судоустрій і статус суддів"), що стосується й безперешкодного доступу до приміщень судів маломобільних груп населення (людей з інвалідністю, з тимчасовими порушеннями здоров'я (наприклад, людина на милицях), літніх людей, яким через вік та стан здоров'я важко самостійно пересуватися, вагітних жінок, батьків з дитячими візочками тощо).

Керівництвом Херсонського міського суду Херсонської області розроблено і реалізовано комплекс заходів щодо вирішення питання розміщення у приміщенні суду маломобільних груп населення, яке дозволило б створити гідні умови їх перебування у будівлі та забезпечило б належний рівень захисту їх прав.

Вхід до приміщення Херсонського міського суду Херсонської області обладнаний стаціонарним пандусом, влаштованим згідно з вимогами ДБН.

На першому поверсі обладнана універсальна кабіна санвузла, яка відповідає необхідним розмірам та оснащена спец поручнями.

В суді працює пасажирський ліфт, пристосований для підйому осіб з інвалідністю, який оснащений поручнями, на якому особи можуть дістатися до залів судових засідань розташованих на другому поверсі.

Проведено інструктаж працівників апарату суду, представників охоронних підрозділів щодо правил поводження, надання допомоги та сприяння маломобільним групам населення.

Прийом громадян з інвалідністю також  забезпечується на першому поверсі.

Додатково повідомляємо, що маломобільні групи населення канцелярією суду обслуговуються поза чергою! До Вашої уваги на стендах у фойє (на першому поверсі) розміщені зразки процесуальних документів та інша корисна інформація.  

Окрім того, в Херсонському міському суді Херсонської області встановлено необхідне обладнання для проведення судових засідань в режимі відеоконференції, що значно спрощує доступ громадян до правосуддя.

На офіційному веб-сайті Херсонського міського суду Херсонської області https://ksm.ks.court.gov.ua розміщена необхідна інформація для учасників процесу.

У разі виникнення будь-яких питань стосовно переміщення будівлею суду, надання допомоги у пересуванні, Ви завжди можете звернутися  до відповідальних працівників за безперешкодний доступ до приміщень суду – судових розпорядників: Мотрюка Артема Дмитровича й Ротара Акіма Миколайовича,

 (тел. (0552) 49-33-12, inbox@ksm.ks.court.gov.ua)   

Ми прагнемо до створення найкращих умов та покращення комфорту під час перебування в Херсонському міському суді Херсонської області.

 

 

 

 

 

 

Правила поведінки працівників Херсонського міського суду Херсонської області при спілкуванні з особами віднесених до категорії мало мобільних груп населення