flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Відповідно до положень Закону України «Про доступ до публічної інформації», запитом  на інформацію є  прохання особи до розпорядника інформації надати публічну інформацію, що знаходиться у його володінні.

Запит на інформацію має містити:

1) ім'я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв'язку, якщо такий є;

2) загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;

3) підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.

Для зручності та з метою спрощення процедури оформлення запитів на інформацію особа може подавати запит шляхом заповнення відповідної форми (форма для електронного інформаційного запиту на отримання публічної інформації), яка розміщена на офіційній веб-сторінці Херсонського міського суду Херсонської області в Розділі Громадянам Запит на тримання публічної інформації.

Примітка. При заповненні форм, просимо грамотно висвітлювати суть питання та врахувати, що всі поля обов’язкові для заповнення, це надасть можливість чіткіше зрозуміти суть питання та відреагувати на нього.