flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

До Херсонського міського суду завітали школярі

20 січня 2020, 15:51

20 січня 2020 року в Херсонський міський суд Херсонської області завітали учні 8 класу Чорнобаївської санаторної загальноосвітньої школи інтернат І-ІІІ ступенів Херсонської обласної ради.

Вступним словом учнів привітала суддя –спікер Херсонського міського суду Рядча Тетяна Іванівна, яка розповіла про історію створення Херсонського міського суду, види підсудності, завдання суду та звернула увагу які справи розглядаються в місцевому загальному суді.

Крім того, Тетяна Іванівна розповіла як стати суддею й окреслила які існують труднощі в роботі.

Регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого ВР України з прав людини в Херсонській області Тропіна Оксана Леонідівна вказала на важливості таких зустрічей та зосередила увагу школярів на розумінні відповідальності та можливості настання наслідків вже у шкільному віці.

 

Після чого  розпочалась оглядова екскурсія приміщеннями суду.

Екскурсію почала керівник відділу звернення громадян Довбуш О.В., яка пояснила й продемонструвала порядок реєстрації вхідної кореспонденції суду.

Начальник канцелярії суду Гінкул Л.Г. розповіла про особливості роботи канцелярії, учні мали змогу дізнатись про реєстрацію, рух документів, що надходять до суду та про порядок роботи з ними.

  

 

Не менш цікавим стало відвідування архіву суду. Архіваріус Смирнова Н.І. окреслила основні аспекти роботи відділу, правила зберігання справ у архіві й порядок їх знищення.

Учні ставили питання та активно спілкувались з працівниками суду.