flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Херсонський міський суд Херсонської області відновив роботу після повідомлення про замінування

23 серпня 2019, 10:31

Сьогодні, 23 серпня 2019 року на лінію «102» надійшло анонімне повідомлення про замінування будівлі Херсонського міського суду Херсонської області.

В ході обстежень будівлі суду та прилеглої території вибухових пристроїв та речовин не виявлено. З установи було евакуйовано всіх працівників та відвідувачів. Наразі роботу суду поновлено.

Шановні громадяни, пам’ятайте про те, що набираючи номер телефону екстреної служби і повідомляючи про хибний виклик, Ви не тільки порушуєте норми закону, але й ризикуєте життям інших людей.

Крім того, звертаємо Вашу увагу, що, згідно зі статтею 259 Кримінального кодексу України, завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, підпалу або інших дій, які загрожують загибеллю людей чи іншими тяжкими наслідками, – карається позбавленням волі на строк до 6 років. Те саме діяння, якщо воно спричинило тяжкі наслідки або вчинене повторно, – карається позбавленням волі на строк до 8 років.

Порушення статті 183 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб» тягне за собою накладення штрафу від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Прес-служба суду