flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Працівники Херсонського міського суду Херсонської області навчались навикам надання першої допомоги

22 серпня 2019, 13:44

Представник КП КЗ «Херсонської міської клінічної лікарні імені О. С. Лучанського лікар-анастезіолог Гак Дмитро Костянтинович та лікар з медицини невідкладних станів зі Служби Швидкої допомоги Величко Андрій Орестович, в рамках проекту Національної медичної школи, провели цікаву лекцію-тренінг на тему: «Невідкладна допомога. Надання практичних навичок», під час якого працівники апарату суду вчилися вправно і швидко надавати першу допомогу постраждалим.

Перша допомога - це комплекс необхідних заходів, спрямованих на збереження життя та здоров’я постраждалого до моменту надання кваліфікованої медичної допомоги. Такі навчальні заходи зможуть допомогти в екстреній ситуації, а можливо й врятувати людське життя.

В рамках лекції-тренінгу присутні дізнались, як надати першу допомогу при втраті свідомості, кровотечах, як провести серцево-легеневу реанімацію та вивчили алгоритм дій при наданні першої допомоги. Слухачі з цікавістю сприймали нові знання, ділились своїм досвідом та ставили актуальні питання лікарям.

Присутні мали змогу самостійно провести реанімаційні заходи та побачили принцип роботи автоматичного зовнішнього дефібрилятора.

 

 

Працівники апарату Херсонського міського суду Херсонської області висловили щиру вдячність лікарям за отримані знання та домовилися про подальшу співпрацю.