flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Прес-секретарі суду пройшли тренінг щодо опитування учасників судових проваджень за методологією карток громадського звітування

15 квітня 2019, 13:35

12 квітня 2019 року в приміщенні Херсонського апеляційного суду пройшло навчання за проектом «Проведення опитувань учасників судових проваджень з використанням методології карток громадянського звітування (КГЗ) в Запорізькій та Херсонській областях», розробленому за системою оцінювання роботи суду (СОРС).

Захід був проведений Громадською організацією «Запорізька правозахисна група» за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Проекту «Нове правосуддя».

Від Херсонського міського суду Херсонської області в навчанні брали участь прес-секретарі суду: Теленик О.І., Пяткова С.В..

Вітальними словами захід відкрив голова Херсонського апеляційного суду Коровайко О.І.. Заступник керівника апарату Херсонського апеляційного суду Дягілева В.О. висвітлила стандарти опитування за допомогою карток громадського звітування та досвід суду в проведенні опитування.

Координатор ГО «Запорізька правозахисна група» окреслила особливості процедури проведення опитування за допомогою карток громадянського звітування.

Під час активної дискусії, представники судів обмінялись досвідом та рекомендаціями проведення опитування в окремих судах й домовились про подальшу співпрацю з представниками ГО «Запорізька правозахисна група».