flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Підозрюваному у вчиненні хуліганських дій в приміщенні прес-клубу «Новий день» обрано запобіжний захід

24 січня 2019, 09:08

 

23 січня 2019 року слідчий суддя Херсонського міського суду Херсонської області Гонтар Д. О. розглянув клопотання слідчого СВ Херсонського ВП ГУНП в Херсонській області про застосування запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту відносно особи, яка підозрюється у вчиненні хуліганства в приміщені прес-клубу «Новий день».

Дана особа підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 296 КК України, тобто хуліганство – грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги, що супроводжується особливою зухвалістю, вчинене групою осіб з застосуванням предмета, спеціально пристосованого для нанесення тілесних ушкоджень.

З клопотання слідчого вбачається, що 18 січня підозрюваний, перебуваючи у приміщенні прес-клубу видання «Новий день», діючи за попередньою змовою з групою осіб, вчинив зрив масового заходу – конференції за ініціативи громадської організації «Український транспортний союз», проведення якої було попередньо погоджено з органами місцевої влади. Разом з тим, підозрюваний безпричинно та демонстративно, ігноруючи загальноприйняті норми моралі та зауваження громадян, гучно ображав присутніх грубою нецензурною лайкою та використовуючи газовий балончик розпилив його вміст у приміщенні вказаного прес-клубу.

Ухвалою суду від 23.01.2019 року клопотання слідчого було задоволено частково та застосовано щодо підозрюваного запобіжний захід у вигляді домашнього арешту у період часу, а саме з 21:00 год. до 07:00 год.

 

Прес-служба суду