flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Розгляд клопотання про обрання запобіжного заходу працівнику лісового господарства призначено на 22 січня

21 січня 2020, 16:10

Херсонським міським судом Херсонської області 22 січня 2020 року о 11:00 годині буде розглядатись клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді цілодобового домашнього арешту відносно інженера лісового господарства, який виконував службові обов’язки по охороні лісу, який підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 118 Кримінального Кодексу України (умисне вбивство, вчинене при перевищенні меж необхідної оборони, а також у разі перевищення заходів, необхідних для затримання злочинця).

Клопотання буде розглядатись суддею Радченко Г.А.

Звертаємо увагу, що відповідно до частини 4 статті 11 Закону  України «Про судоустрій і статус суддів» присутні в залі судового засідання  представники засобів масової інформації можуть проводити в залі судового засідання фотозйомку, відео- та аудіо запис з використанням портативних відео- та аудіо технічних засобів без отримання окремого дозволу суду, але з урахуванням обмежень, встановлених законом. Трансляція судового засідання здійснюється з дозволу суду.

Проведення в залі судового засідання фотозйомки, відеозапису, а також трансляція судового засідання повинні здійснюватися без створення перешкод у веденні засідання і здійсненні учасниками судового процесу їхніх процесуальних прав.