flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Розгляд клопотання про обрання запобіжного заходу члену російської політичної партії “Єдина Росія” призначено на 10 грудня

09 грудня 2019, 11:27

Херсонським міським судом Херсонської області 10 грудня 2019 року о 10 годині 10 хвилин  буде розглядатись клопотання про обрання запобіжного заходу члену російської правлячої політичної партії “Єдина Росія”.

Клопотання буде розглядатись слідчим суддею Радченко Г.А..

Звертаємо увагу, що відповідно до частини 4 статті 11 Закону  України «Про судоустрій і статус суддів» присутні в залі судового засідання  представники засобів масової інформації можуть проводити в залі судового засідання фотозйомку, відео- та аудіо запис з використанням портативних відео- та аудіо технічних засобів без отримання окремого дозволу суду, але з урахуванням обмежень, встановлених законом. Трансляція судового засідання здійснюється з дозволу суду.

Проведення в залі судового засідання фотозйомки, відеозапису, а також трансляція судового засідання повинні здійснюватися без створення перешкод у веденні засідання і здійсненні учасниками судового процесу їхніх процесуальних прав.