flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Інформація про розгляд справи щодо керівника "РІА Новини-Україна"

30 жовтня 2018, 09:19

Херсонським міським судом Херсонської області 31.10.2018 року о 11:00 годині буде розглядатись клопотання про продовження строків тримання під вартою щодо керівника "РІА Новини-Україна".

Дана особа підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 111(державна зрада) Кримінального кодексу України.

Клопотання буде розглядатись слідчим суддею Радченко Г. А.

Звертаємо увагу, що відповідно до частини 4 статті 11 Закону  України «Про судоустрій і статус суддів» присутні в залі судового засідання  представники засобів масової інформації можуть проводити в залі судового засідання фотозйомку, відео- та аудіо запис з використанням портативних відео- та аудіо технічних засобів без отримання окремого дозволу суду, але з урахуванням обмежень, встановлених законом. Трансляція судового засідання здійснюється з дозволу суду.

Проведення в залі судового засідання фотозйомки, відеозапису, а також трансляція судового засідання повинні здійснюватися без створення перешкод у веденні засідання і здійсненні учасниками судового процесу їхніх процесуальних прав.