flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Анонс про розгляд резонансної справи

06 серпня 2018, 14:51

Херсонським міським судом Херсонської області 07.08.2018 року о 11:00 годині буде розглядатись клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді застави відносно заступника голови Херсонського обласного Антимонопольного комітету, яка підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 368 Кримінального Кодексу України.

Клопотання буде розглядатись суддею Радченко Г.А.

Звертаємо увагу, що відповідно до частини 4 статті 11 Закону  України «Про судоустрій і статус суддів» присутні в залі судового засідання  представники засобів масової інформації можуть проводити в залі судового засідання фотозйомку, відео- та аудіо запис з використанням портативних відео- та аудіо технічних засобів без отримання окремого дозволу суду, але з урахуванням обмежень, встановлених законом. Трансляція судового засідання здійснюється з дозволу суду.

Проведення в залі судового засідання фотозйомки, відеозапису, а також трансляція судового засідання повинні здійснюватися без створення перешкод у веденні засідання і здійсненні учасниками судового процесу їхніх процесуальних прав.