Задати питання Задати питання
flag Судова влада України

Анонс про розгляд справи, що становить суспільний інтерес

27 квітня 2018, 11:06

Херсонським міським судом Херсонської області 27.04.2018 року о 14:00 годині буде розглядатись клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою щодо начальника одного з районних відділів ДВС м. Херсона Головного територіального управління юстиції у Херсонській області за ознаками ч. 3 ст. 368 КК України – одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди для себе за вчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, законних дій з використанням наданої їй влади та службового становища, поєднаному з вимаганням такої вигоди. Разом з тим, відносно даної особи буде розглянуто клопотання про відсторонення її від посади.

Клопотання буде розглядатись слідчим суддею Радченко Г. А.

Звертаємо увагу, що відповідно до частини 4 статті 11 Закону  України «Про судоустрій і статус суддів» присутні в залі судового засідання  представники засобів масової інформації можуть проводити в залі судового засідання фотозйомку, відео- та аудіо запис з використанням портативних відео- та аудіо технічних засобів без отримання окремого дозволу суду, але з урахуванням обмежень, встановлених законом. Трансляція судового засідання здійснюється з дозволу суду.

Проведення в залі судового засідання фотозйомки, відеозапису, а також трансляція судового засідання повинні здійснюватися без створення перешкод у веденні засідання і здійсненні учасниками судового процесу їхніх процесуальних прав.

 

Прес-служба суду