Задати питання Задати питання
flag Судова влада України

Анонс про розгляд резонансної справи, що становить суспільний інтерес

25 квітня 2018, 08:48

Херсонським міським судом Херсонської області сьогодні, 25.04.2018 року о 10:00 годині буде розглядатись клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою щодо очільниці всеросійського громадського руху «Волонтёры победы». Дана особа  займалася агітацією та збором підписів в підтримку одного з кандидатів на виборах Президента Російської Федерації та підозрюється у вчиненні державної зради (ч. 1 ст. 111 КК України).

Клопотання буде розглядатись слідчим суддею Радченко Г. А.

Звертаємо увагу, що відповідно до частини 4 статті 11 Закону  України «Про судоустрій і статус суддів» присутні в залі судового засідання представники засобів масової інформації можуть проводити в залі судового засідання фотозйомку, відео- та аудіо запис з використанням портативних відео- та аудіо технічних засобів без отримання окремого дозволу суду, але з урахуванням обмежень, встановлених законом. Трансляція судового засідання здійснюється з дозволу суду.

Проведення в залі судового засідання фотозйомки, відеозапису, а також трансляція судового засідання повинні здійснюватися без створення перешкод у веденні засідання і здійсненні учасниками судового процесу їхніх процесуальних прав.

 

Прес-служба суду