flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Розгляд клопотання про обрання запобіжного заходу водію, підозрюваному у скоєнні смертельного ДТП, призначено на 11 листопада

11 листопада 2020, 09:00

Херсонським міським судом Херсонської області 11 листопада 2020 року о 15 годині 00 хвилин буде розглядатись клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою відносно водія маршрутного автобусу, підозрюваного у вчиненні смертельного ДТП.

Клопотання буде розглядатись слідчим суддею Радченко Г. А.

Звертаємо увагу, що відповідно до частини 4 статті 11 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» присутні в залі судового засідання представники засобів масової інформації можуть проводити в залі судового засідання фотозйомку, відео- та аудіо запис з використанням портативних відео- та аудіо технічних засобів без отримання окремого дозволу суду, але з урахуванням обмежень, встановлених законом. Трансляція судового засідання здійснюється з дозволу суду.

Проведення в залі судового засідання фотозйомки, відеозапису, а також трансляція судового засідання повинні здійснюватися без створення перешкод у веденні засідання і здійсненні учасниками судового процесу їхніх процесуальних прав.